03
Lis.
0

Ode a L’Amour, Ode a la Vie i Ode au Reve

Ode a L’Amour – orientalno-owocowa woda toaletowa dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher w roku 2001. Określana przez producenta jako koktajl namiętnej, upajającej i zmysłowej mitoścl. Zapach radosny, ciepty i delikatnie otulający. Za sprawą dyskretnie wplecionego aromatu śliwek, przyjazny i sympatyczny. Pachnidto przeznaczone dla osób, które lubią być zakochane i uważają, że mitość nie powinna mieć nic wspólnego z cierpieniem. Ewolucja zapachu: początek – mirabelka, kwiat czarnej porzeczki: środek – śliwki: tto – ambra.

Ode a la Vie – zielona woda toaletowa dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher w roku 2001. Zapach delikatny, roślinny i świeży. Przyjemny i przyjazny. Przeznaczony dla młodych kobiet, które cenią naturalność i spontaniczność, są otwarte na świat i chętnie kontaktują się z innymi ludźmi. Kompozycja przede wszystkim do noszenia w dzień. Ewolucja zapachu: początek – galbanum, bambus: środek – cyklamen, liście fiołka, nenúfar: tto – cedr, drzewo sandałowe.

Ode au Reve – piżmowo-drzewna (orientalna) woda toaletowa dla kobiet, wykreowana przez Annick Menardo (Firmenich), wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher w roku 2003. Zapach ciepty, nieco słodki, otulający. Przyciągający i zmysłowy, hedonistyczny, lecz dość dyskretny. Przeznaczony dla kobiet, które nie ukrywają swojej kobiecości, lubią kiedy ktoś zwraca na nie uwagę. Pragną odrobinę prowokować lecz nie chcą tego robić za wszelką cenę. Zapach na wieczór lub do ciepłych ubrań. Nazwę można przetłumaczyć jako „oda do marzenia”. Flakon zaprojektował Alain Desmourgues. Główne składniki: drzewo sandałowe, cedr, labdanum, kadzidło, piżmo, wanilia.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>