21
Lis.
0

Nature Millénaire i Nature pour Homme

Nature – kwiatowo-roślinna woda perfumowana dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher w roku 1993. Zapach ma budzić skojarzenia z budzącą się do życia naturą – kroplami rosy na zielonym liściu, orzeźwiającym powiewem lasu i pierwszymi wiosennymi kwiatami. Roślinny charakter kompozycji podkreśla przyozdobiony motywami roślinnymi flakon z zielonego szklą. Przeznaczona dla kobiet romantycznych, które czerpią przyjemność z otaczania się pięknymi zapachami, chętnie przebywają na tonie natury, lubią spacerować wśród drzew i czytać książki w ogrodzie. Kompozycja najlepiej pachnie w dzień. Ewolucja zapachu: początek – nuty zielone, mandarynka, mięta: środek – róża, jaśmin, frezja, konwalia: tto – cedr, mech.

Nature Millénaire – orientalno-drzewna woda perfumowana dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher w roku 2000. Zapach wyrazisty, rozpoznawalny i otulający. Nie zmienia się wraz z upływem czasu. Trwały i intensywny. Przeznaczony dla kobiet, które nie wstydzą się swojej kobiecości, pragną być dostrzegane i chętnie nawiązują kontakty z innymi ludźmi. Kompozycja wieczorowa i odświętna. Dobrze pachnie zimą. Główne składniki: galbanum, ziarna hibiskusa, irys, drzewo aloesowe, cedr, benzoes, wetiwer.

Nature Millénaire pour Homme – orientalno-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher wroku 2000. Zapach wyrazisty i rozpoznawalny. Energetyczny, nieco pikantny i zadziorny. Bogaty i męski. Dominujący. Przeznaczony dla mężczyzn o silnej osobowości, którzy posiadają cechy przywódcze, lubią ryzyko i nie znoszą monotonii. Kompozycja najlepiej pachnie wieczorem, pasuje do stroju w eleganckim stylu sportowym. Główne składniki: bergamota, kardamon, kolendra, cynamon, cedr, mirra, benzoes, zapach ziemi.

Nature pour Homme – ziołowo-świeża woda toaletowa dla mężczyzn, wprowadzona do sprzedaży przez firmę Yves Rocher. Zapach roślinny, naturalny, energetyczny i zarazem męski. Przeznaczony dla nowoczesnych mężczyzn, którzy chętnie obcują ze światem przyrody – czy to w szkołach przetrwania, na wakacyjnych wyprawach, czy choćby w przydomowym ogrodzie. Główne składniki: bergamota, bluszcz, pistacja, goździki (korzenne), drzewo sandałowe.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>