12
Lis.
0

Escada Collection i Escada Ibiza Hippie

Escada Collection – orientalne perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek przez dom mody Escada w roku 1997. Edycja limitowana, każdy flakon posiada swój numer. Do Polski trafiło tylko 250 sztuk. Escada Collection jest uzupełnieniem kolekcji ekskluzywnych i wytwornych sukien wieczorowych. Określana przez producenta jako zapach uwodzicielski, upajający, czysty, wesoły, „pepsi sexy”. Kompozycja przeznaczona na uroczyste wieczory. Flakon perfum okryty jest szlachetną, fioletową tkaniną z wtopionym haftem. Drobny, złocisty sznureczek oplatający zwieńczenie flakonu ma podkreślać rzemieślniczo-artystyczne wydanie perfum. Limitowane serie tego zapachu różniące się motywem haftu na flakonie będą pojawiać się w sprzedaży w kolejnych latach. Główne składniki: ambroxan (otrzymywana z szatwi substancja zapachowa o aromacie drewna i piżma), tuberoza, jaśmin, wanilia, zapach coli.

Escada Ibiza Hippie – owocowo-kwiatowa woda toaletowa dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Escada. Zapach dowcipny, młodzieńczy, wakacyjny. Przyciągający i sympatyczny, przyjazny i bliski. Bardzo intensywny i trwały, kokieteryjny i figlarny. Przeznaczony dla wesołych z natury, młodych duchem kobiet, które od czasu do czasu mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i spontaniczności. Idealny na wieczorną imprezę, na której panuje luźna atmosfera – młodzieżową dyskotekę czy tańce na plaży. Kompozycja stworzona jako dodatek do kolekcji w stylu hippisowskim. Dobrze współgra z naturalnymi tkaninami z motywami i dodatkami charakterystycznymi dla przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Ewolucja zapachu: początek – świeże nuty owocowe, gruszka, czarna porzeczka: środek – czerwona porzeczka, wodny hiacynt, frezja: tło – ambra, kwiat passiflory, drzewo sandałowe, piżmo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>